Kontakt

Karrierelæringsvejledere og praktikkoordinatorer
Navn: Undervisningssted: Tlf: E-mailadresse:
Laila Hingelbjerg Sørensen Nordvestskolen 4193 6077 lhs@hjoerring.dk
Susanne Olesen Sydøstskolen 4122 3820 susanne.olesen@hjoerring.dk
Jørgen Jensen Hirtshals Skolecenter 4122 4202 joergen.jensen@hjoerring.dk
Morten Horne Løkken, Vrå og Tårs skoler 4193 6002 morten.horne@hjoerring.dk
Per Hejlesen (PK) Sindal Skolecenter 4193 7574 per.hejlesen@hjoerring.dk
Lene Peilicke (KLV) Sindal Skolecenter 4193 7575 lene.peilicke@hjoerring.dk
Charlotte Høygaard Hansen Hjørring Ny 10. 4193 6087 charlotte.hoeygaard.hansen@hjoerring.dk 
Uddannelses- og erhvervsvejledere
Navn: Titel: Tlf: E-mailadresse:
Ditte Marie Hein Hansen Faglig Koordinator 4193 6064 dih@hjoerring.dk
Rikke Boriths Adm. Medarbejder 4122 4012 rikke.boriths@hjoerring.dk
Charlotte Vegter Vejleder 4193 6183 charlotte.vegter@hjoerring.dk 
Ingrid Jakobsen Vejleder 4193 6055 ingrid.jakobsen@hjoerring.dk 
       
Jan Muff Vejleder 4193 6175 jan.muff@hjoerring.dk 
Kathrine Linddal Rishøj Vejleder 4193 7544 klr@hjoerring.dk 
Laila Buus                                                      Vejleder 4193 6051 laila.buus@hjoerring.dk 
Lizette Balle Miess   Vejleder 4193 7632 lm@hjoerring.dk 
Lone Olsen Vejleder 4193 7660 lone.olsen@hjoerring.dk 
Mai-britt Rørbæk Feldborg Wennerwald Vejleder 4193 7642 mrfw@hjoerring.dk 
Sanni Nørgaard Steffensen Vejleder 4193 6063 sns@hjoerring.dk
Simon Budolf Nørkjær Vejleder 4193 7637 sbn@hjoerring.dk
Søren Strøm Nielsen  Vejleder 4193 7641 soeren.stroem.nielsen@hjoerring.dk
Tatjana Espersen Vejleder 4193 6182 tatjana.espersen@hjoerring.dk

 

Ungesekretariatet

Ungegarantien er Danmarks mest ambitiøse og omfattende ungeindsats. For at sikre et overblik over indsatsens mange forskellige initiativer kombineret med et detailblik ned i det praktiske arbejde, er der blevet oprettet et ungesekretariat med en koordinerende funktion.

Du kan skrive til sekretariatet på mail: ungesekretariatet@hjoerring.dk

Se de ansatte her